Sunday 26 April 2026 tot Friday 1 May 2026
Begin: De nacht van 25 op 26 april Einde: savonds laat rond 12uur op 1 mei Thema: Filippenzen "Leeg van jezelf, gevuld met Liefde" Organisatie: YNGbelieve Locatie: Kasteel in Oostenrijk Kosten: 550euro E-mailadres: biancaboender@yngbelieve.nl Toelichting:Schloss Klaus ligt in een supermooie streek aan de rand van de Salzkammergut, vlak bij Salzburg, met veel bossen, dalen en kleine dorpjes.
Het kasteel ligt aan de voet van het Totes Gebirge, een groot berggebied dat perfect is voor onze avontuurlijke wandelingen.
Schloss Klaus is een oud kasteel met torens en muren, gebouwd met resten van een fort uit de 11e eeuw en een kasteel uit de 16e eeuw.
In deze week hebben we een mooie samenwerking met Torchbearers. Zij zullen in samenwerking met YNGbelieve elke ochtend en avond het onderwijs verzorgen. Torchbearers staat bekend als Bijbelschool en het organiseren van conferenties. Torchbearers heeft 25 centra’s over de hele wereld, en geeft Bijbels onderwijs en praktische training.We hebben al een mooi programma voorbereid met mooie afwisseling tussen FUN-FIRM-FAITH. Deze week is speciaal bedoeld voor tieners die houden van verdieping in hun geloof en willen proeven hoe het is om naar een Bijbelschool te gaan. In onze “Faith under Construction” momenten nemen we tijd voor worship met onze YNGbelieve band, luisteren we naar een spreker, houden we stille tijd en in de small teams praten we met elkaar over het thema. ‘s Middags gaan we de bergen in en ‘s avonds gaan we op een interactieve manier bezig met “Faith under Construction”. Je kunt zeker rekenen op een kampvuuravond.
Het thema dit jaar is “Filippenzen – met bijzondere nadruk op Jezus’ zelfopofferende liefde als voorbeeld voor ons christelijk leven.”