7 nov

vrijdag 7 november 2025

Begin: 15:30 Einde: 17:30 Thema: Kerken en De Hoop samen sterker Organisatie: Vrienden van De Hoop Locatie: Wilhelminakerk, Blekersdijk 41, Dordrecht Kosten: geen E-mailadres: s.schuil@vriendenvandehoop.nl Toelichting:

De Hoop is 50 jaar geleden opgericht en al die jaren gesteund door de kerken. Want samen staan we sterker in het omzien naar de medemens die worstelt met verslaving of psychische problematiek.

Hoe krijgt die samenwerking in de komende jaren vorm en inhoud? Wat is er wederzijds nodig? Hoe kunnen de kerken en De Hoop elkaar blijven versterken voor de medemens in nood? Hoe worden we als samenleving met elkaar samen-redzaam?
Deze vragen staan centraal tijdens het jubileumsymposium op vrijdagmiddag 7 november in de Wilhelminakerk te Dordrecht.

Het symposium is voor predikanten, voorgangers en iedereen met een pastorale of diaconale rol binnen de kerk. 




  • 7 mei

    De Hoop on Tour Amsterdam

    Vrienden van De Hoop
  • 14 mei

    LIFE Tienerevent

    LIFE
  • 14 mei

    Missions Festival

    Jeugd met een Opdracht Heidebeek
  • 15 mei

    Unpacking your Backpack – Jongerendebriefingsweekend

    InToMission