20 mei

dinsdag 20 mei 2025 tot dinsdag 20 mei 2025

Begin: 15.00 uur Einde: 16.00 uur Thema: Waar liggen kansen om de Bijbel vaker open te laten gaan in ons land? Organisatie: Nederlands-Vlaams Bijbelgenootschap Locatie: Online Kosten: Gratis E-mailadres: ehamer@bijbelgenootschap.nl Toelichting:

Hoe verhouden Nederlanders zich tot de Bijbel? In het wereldwijde Patmos-onderzoek worden acht segmenten genoemd: bevolkingsgroepen in ons land. Wat kenmerkt de mensen in deze acht groepen? Waar liggen kansen om de Bijbel open te laten gaan? Daarover gaat dit interactieve webinar.

Bijbelwetenschapper Anne-Mareike Schol (NBG) en data-analist Nyncke Kroeske presenteren wat het Patmos-onderzoek zegt over Nederland. Welke kansen liggen er voor kerken, missionaire organisaties en jongerenwerk om mensen meer van de Bijbel te laten ontdekken? Bijvoorbeeld: jongeren die open staan voor de Bijbel, zeggen dat ze naar antwoorden zoeken op levensvragen. En ze geven aan dat gesprekken met christenen hen zouden helpen.

Ieder die werkt in een kerk of missionaire organisatie of in het jeugdwerk en interesse heeft, is van harte welkom. Meld je aan en praat mee!

Heb je wel interesse, maar schikt het tijdstip niet? Meld je dan wel aan en bekijk het webinar via de terugkijklink.  

  • 20 mei

    Webinar 'Nederland & de Bijbel'

    Nederlands-Vlaams Bijbelgenootschap
  • 23 mei

    Module: Leren Geloven - geloofsontwikkeling en didactiek in het jeugdwerk

    Evangelisch College
  • 27 mei

    Individueel begeleide stilteretraites voor crossculturele werkers

    Interserve
  • 1 jun

    Debriefing Nederland Week van 1 - 6 juni 2025

    Debriefing Nederland