5 feb

vrijdag 5 februari 2021

Organisatie: Evangelisch College Locatie: Online / de Wittenberg, Zeist Toelichting:

Ben je als jeugdleider of catecheet betrokken bij de geloofsoverdracht aan jongeren? Wil je leren hoe je inhoud en vorm geeft aan dit proces?

In de module ‘leren geloven’ van de Jongerenwerkersopleiding (Evangelisch College) leer je in 4 vrijdagen meer over de basisprincipes van geloofsontwikkeling bij jongeren, leerstijlen, lesmethoden en werkvormen, groepsdynamica (fasen in het groepsproces, communicatie, motiveren, orde houden en veiligheid in de groep), lesmaterialen en het ontwikkelen van een curriculum. Je leert hoe je een (catechese)les ontwikkelt, presenteert en evalueert.

Naast de basisonderdelen van een evenwichtige theologie, behandelen we het thema ‘bidden met jongeren’. Andere onderdelen van de module zijn een analyse van je eigen werksituatie en ondersteuning van ouders en vrijwilligers in het proces van geloofsoverdracht.

De module start 5 februari en zal (deels) online worden gegeven.

  • 27 jun

    OMF Mission Event

    OMF Nederland
  • 30 jun

    Netwerkochtend voorgangers

    IZB
  • 1 jul

    Open Dag Jesaja 19 conferentie

    Near East Ministry (NEM)
  • 3 jul

    Unpacking Your Backpack – TCK Debriefing Weekend

    InToMission