14 jun

woensdag 14 juni 2023 tot woensdag 14 juni 2023

Begin: 19.30 uur Einde: 21.30 uur Organisatie: Stichting Christ's Hope Nederland Locatie: Zwolle Kosten: Gratis E-mailadres: info@christshope.nl Toelichting:

Wat betekent recht doen vanuit Bijbels perspectief? En wat heeft dat te maken met kinderen in nood? De ontwikkelingsorganisatie Christ’s Hope heeft, in samenwerking met predikant en schrijver Oscar Lohuis, kringmateriaal ontwikkeld om met deze – en meer - vragen aan de slag te gaan.

Oscar Lohuis: “Christ’s Hope zet zich in voor aidswezen in Afrika, vanuit de overtuiging dat deze kinderen waardevol zijn in Gods ogen. Ik hoop mensen aan de hand van de Bijbel te kunnen inspireren en ook uit te dagen. Wij mogen vanuit onze rijkdom delen en ook doen wat God van ons vraagt.” 

Tijdens de open kringavond gebruiken we de Youtube video om samen in gesprek te gaan over ‘recht doen’. Wil jij je verdiepen in het Bijbelse thema “recht doen”? Of ben je op zoek naar inspiratie voor de invulling van jouw kringavond? Kom ook langs!

  • 23 mei

    Module: Leren Geloven - geloofsontwikkeling en didactiek in het jeugdwerk

    Evangelisch College
  • 27 mei

    Individueel begeleide stilteretraites voor crossculturele werkers

    Interserve
  • 1 jun

    Debriefing Nederland Week van 1 - 6 juni 2025

    Debriefing Nederland
  • 6 jun

    LIFE Tienerevent

    LIFE Tienerevent