29 apr

maandag 29 april 2024 tot vrijdag 3 mei 2024

Begin: 8:30 Organisatie: Jeugd met een Opdracht Heidebeek Locatie: Jeugd met een Opdracht Heidebeek, Heerde Kosten: 175 E-mailadres: car@ywam.nl Toelichting:

De Children at Risk school is een training van 3 maanden voor mensen die op de bres willen staan voor kinderen, graag werken met kinderen en verandering willen zien in hun leven. De focus ligt op kinderen die te maken hebben met oorlog, ziekte, armoede, mensenhandel, verwaarlozing, handicaps en ongerechtigheid. Studenten leren om kinderen in nood bij te staan en krijgen een overzicht van de ontwikkeling van kinderen

Deze open week staat in het teken van Community Development. Er word gekeken naar vragen zoals: Wat is Community Development? Hoe kun je een gezonde gemeenschap vormgeven? En is hulp altijd behulpzaam? De lessen worden gegeven door Richard, een zendeling uit Engeland die ruime ervaring heeft met zendingswerk in Europa en Afrika. De lessen zullen gegeven worden in het Engels.

  • 4 jul

    CAMA ENVISION Missiereis Zomerweken Italië

    ENVISION (CAMA Zending)
  • 5 jul

    Alliantiedag ‘Vrede in tijden van onrust’

    MissieNederland
  • 10 jul

    Masterclass Gemeentestichting

    VPE
  • 19 jul

    De Hoop on Tour, lofprijsavond in Hoogvliet

    Vrienden van De Hoop